Artykuł partnera / Chorwacja

Najlepsze luksusowe jachty na rejs po Chorwacji

Rej wypożyczonym jachtem po Adriatyku to oryginalna forma wypoczynku. W trakcie żeglugi można podziwiać przepiękną linię brzegową Chorwacji, odpoczywać z dala od miasta, zażywać kąpieli słonecznych i wodnych, a także odkrywać ciekawe miejsca. Czarter łodzi motorowej umożliwia szybkie, bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie organizować transportu do wybranego miejsca. Wystarczy zejść z pokładu po to, by zwiedzić klimatyczne chorwackie miasta czy wybrać się na jedną z plaż. Aby wakacje na morzu były przyjemne, warto wybrać dobrze wyposażony, bezpieczny jacht. Poniżej kilka łodzi, które znalazły się w ofercie Heads Yachting – firmy zajmującej się czarterem jachtów w Chorwacji.

Heads Yachting – luksusowe jachty na rejs po Morzu Adriatyckim

W ofercie Heads Yachting dostępne są wyłącznie wysokiej klasy jachty motorowe, które spełniają wszelkie obowiązujące wymogi bezpieczeństwa. Dzięki temu żegluga po morzu będzie komfortowa i przyjemna. W zależności od potrzeb, można się zdecydować na wypożyczenie łodzi z dwoma, trzema bądź większą liczbą kabin.

Wybrane luksusowe jachty

Oto kilka wybranych luksusowych jachtów, które zachwycają swoim eleganckim designem, nowoczesnością i wysokimi standardami:

  • Sessa Fly 42 Jupika II – to przepiękna łódź motorowa, która została zbudowana w 2019 roku. Na pokładzie znajdują się dwie dwuosobowe kabiny oraz dwie oddzielne toalety. Dodatkowo w salonie podróżujący mają do dyspozycji rozkładaną sofę. To zatem świetna propozycja dla grupy przyjaciół lub czteroosobowej rodziny. Czarter jachtu jest możliwy w porcie Marina Lav.
  • Sessa Fly 47 Stardust – łódź powstała w 2019 roku, dostępna jest w Marina Łav, bez załogi. Jacht motorowy wyposażony jest m.in. w klimatyzację, bimini, grill na flybridge, platformę pływacką. Na pokładzie znajdują się trzy dwuosobowe kabiny i dwie toalety.
  • Explorer 62 Blue Moon – to nowoczesny, luksusowy jacht z 2021 roku, dostępny ze sternikiem w porcie Marina Kastela. To idealny wybór dla siedmioosobowej grupy znajomych lub większej rodziny, ponieważ do dyspozycji pasażerów są trzy dwuosobowe kabiny, jedna kabina pojedyncza oraz aż trzy toalety. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz dostępowi do zabawek wodnych, żegluga będzie niezapomnianym przeżyciem.
  • Timeless 78’ – to elegancki jacht z 2018 roku, dostępny z załogą (kapitanem, stewardesami) w Marina Kastela. Na pokładzie znajdują się cztery dwuosobowe kabiny, dwie kabiny dla załogi i trzy toalety.
  • Ferretti 450 Lady Esmeralda – to piękna łódź z 2019 roku, z trzema podwójnymi kabinami, dwoma toaletami i dodatkowym rozkładanym łóżkiem w salonie. Jacht można wypożyczyć w Marina Lav, bez załogi.
  • Azimut 66 Karat II – to jacht z 2017 roku, z czterema kabinami dwuosobowymi oraz trzema łazienkami. Łódź jest wyposażona m.in. w ekspres do kawy, zmywarkę, klimatyzację, grill, bimini.

Podsumowanie czy warto wynająć jacht w Chorwacji?

Rejs jachtem to doskonała alternatywa dla tradycyjnego wypoczynku na plaży. To świetny wybór nie tylko dla miłośników żeglarstwa, lecz także dla osób, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę oraz którym znudziło się spędzanie urlopu przy hotelowym basenie.

W ofercie Heads Yachting znalazło się mnóstwo łodzi, dzięki czemu każdy z klientów ma szansę wybrać model spełniający indywidualne oczekiwania. Wszystkie jednostki pływające są nowoczesne, ekskluzywne, z wieloma udogodnieniami, co wpływa znacząco na komfort podróżowania.

Brak komentarza

    Komentarz

    error: Treść jest zabezpieczona!!