Artykuł partnera

Domy na Cyprze Północnym – raj dla miłośników słońca i błękitnego morza!

Inwestorzy poszukujący nieruchomości za granicą powinni zwrócić uwagę na Cypr Północny. Miejsce to jest prawdziwym rajem dla miłośników słońca, błękitnego i ciepłego morza, a także pysznego jedzenia. Domy na Cyprze Północnym to wybór zarówno pod kątem nieruchomości wakacyjnej, jak i inwestycji przeznaczonej na wynajem. Sprawdź, co przemawia za tą lokalizacją.

Dlaczego warto wybrać Cypr Północny?

Jest kilka powodów, dla których zakup domu wakacyjnego na Cyprze Północnym jest dobrym wyborem. Przede wszystkim miejsce to jest gwarancją słonecznej pogody nawet przez 9 miesięcy w roku. Oznacza to, że z powodzeniem można wybrać się na Cypr poza szczytem sezonu i cieszyć się słońcem, ciepłem Morza Śródziemnego oraz spokojem. Oczywiście na Cyprze Północnym doskonale odnajdą się również osoby, które uwielbiają gwar i atmosferę kurortów wypoczynkowych. Wszystko dlatego, że Wyspa Afrodyty daje odwiedzającym wiele możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu i wyboru lokalizacji pod inwestycję w nieruchomości na Cyprze.

Oczywiście gwarancja pogody to nie jedyny powód, dla którego warto rozważyć zakup domu na Cyprze Północnym. Nie bez znaczenia jest także cena. Obecnie w luksusowych pięciogwiazdkowych kurortach można kupić dom w cenie zbliżonej, a czasem nawet niższej do tych, które proponowane są w Polsce. Samo utrzymanie nieruchomości na Cyprze jest stosunkowo tanie, w czym pomaga m.in. preferencyjne prawo podatkowe. Jeżeli w wybranym momencie zmieni się przeznaczenie nieruchomości z domu wakacyjnego na dom na wynajem, to również nie powinno być problemu z zapewnieniem obłożenia obiektu i otrzymaniem satysfakcjonującej stopy zwrotu z inwestycji. Nie bez znaczenia są także kwestie logistyczne. Obecnie na Cypr bez problemu dolecimy tanimi iniami lotniczymi z większych miast w Polsce, a także z innych lokalizacji w Europie i Azji.

Raj dla miłośników słońca i błękitnego morza

Tak jak już wspominano, Cypr Północny to prawdziwy raj dla miłośników słońca i błękitnego morza. Wyspa Afrodyty gwarantuje ponad 300 dni słonecznych w roku, a lokalne plaże są na najwyższym poziomie. Oprócz nich odwiedzający mają dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury turystycznej i usługowej. W związku z tym, jeżeli chodzi o Cypr, domy na sprzedaż wykorzystywane są zarówno pod kątem własnego użytkowania, jak i obiekty na wynajem. Piękne błękitne Morze Śródziemne zadowoli fanów morskich kąpieli, a także innych aktywności. To doskonałe miejsce do nurkowania i podziwiania fauny i flory, czy też uprawiania sportów wodnych. Nowoczesne mariny pozwalają na komfortowe spędzenia czasu i dają wiele możliwości.

apartamenty na cyprze

Fani historii nie będą zawiedzeni

Oczywiście Cypr to nie tylko plaża i morze. Zawiedzeni nie powinni być również amatorzy innych sposobów spędzania wolnego czasu. Warto eksplorować miejsca historyczne na wyspie, które zrobią wrażenie nie tylko na prawdziwych pasjonatach. Burzliwe losy Cypru Północnego znajdują odzwierciedlenie w zabytkach. Ciekawe miasta do odwiedzenia to m.in. Kyrenia (Girne), Famagusta (Gazimağusa) i Nikozja. Ta ostatnia jest podzielona pół, pomiędzy Cypr Północny i Południowy. Szczególną uwagę podczas zwiedzania Cypru Północnego warto zwrócić na monumentalne meczety, czy też twierdze. Ta najpopularniejsza znajduje się przy samym porcie w Kyrenii.

Czy dom na Cyprze Północnym sprawdzi się jako inwestycja na wynajem?

Pod względem inwestycji w nieruchomości, Cypr Północny jest bardzo uniwersalny. Domy zlokalizowane na Wyspie Afrodyty z powodzeniem można traktować jako swoje miejsce na wypad wakacyjny, miejsce do życia przez cały rok, jak i inwestycje na wynajem. W każdym z tych wariantów obiekt spełni oczekiwania inwestora. Sam Cypr Północny jest bardzo chętnie odwiedzany przez zagranicznych turystów, w tym m.in. z pobliskiej Turcji, Europy, czy też Azji. Z roku na roku liczba turystów rośnie, a Cypr Północny coraz odważniej zaznacza swoją obecność na turystycznej mapie świata.

Zakup domu na Cyprze Północnym z RT Invest

Jeżeli planujesz inwestycję w zagraniczną nieruchomość i zainteresował Cię Cypr Północny, to warto skontaktować się z zespołem RT Invest. To zespół doświadczonych doradców, którzy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego domu na Cyprze, a także przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy. W ofercie firmy znajduje się również kompleksowa obsługa posprzedażowa, w tym przygotowanie nieruchomości do Twojego zamieszkania, czy też pod planowany wynajem wakacyjny. Zapraszamy do skorzystania z oferty RT Invest i cieszenia się słońcem i pięknym Morzem Śródziemnym na Cyprze Północnym.

Brak komentarza

    Komentarz

    error: Treść jest zabezpieczona!!