miasto / morze / Włochy

Genua z drona

Genua z drona

Genua to jedno z najpiękniejszych miast we Włoszech, położone nad Morzem Śródziemnym, na zachodnim wybrzeżu kraju. To miasto pełne historii, zabytków i wspaniałych krajobrazów. Dzięki rozwojowi technologii, dziś możemy oglądać Genuę z niecodziennej perspektywy – z drona.

Z lotu ptaka możemy podziwiać piękne porty, w tym największy port we Włoszech, który znajduje się w Genui. Widzimy masywne kontenery przewożone statkami z różnych miejsc na świecie oraz wspaniałe jachty i łodzie wpływające do portu.

Z góry widać także stary, zabytkowy rynek – Porto Antico, na którym znajdują się liczne restauracje i sklepy, a także akwarium. Akwarium w Genui jest jednym z największych na świecie i zapewnia odwiedzającym niezapomniane wrażenia.

Widok z drona pozwala także podziwiać malownicze uliczki, wąskie kanały, kolorowe kamienice i zabytkowe kościoły, które rozsiane są po całym mieście. Do najważniejszych zabytków należą katedra św. Wawrzyńca, Pałac Dożów, Palazzo Reale i wiele innych.

Widok z drona pozwala również zobaczyć jedną z największych atrakcji turystycznych Genui – tarasy widokowe na wzgórzu Castelletto. Rozciąga się stąd widok na całe miasto i Morze Śródziemne.

Z lotu ptaka możemy również zobaczyć słynne genueńskie wąwozy, które są jednym z najpiękniejszych naturalnych zakątków miasta. Mają niepowtarzalny charakter i zachwycają swoim pięknem każdego, kto je zobaczy.

Widok z drona pozwala poznać Genuę z zupełnie innej perspektywy niż zwykle. Dzięki niemu możemy podziwiać piękno miasta i jego okolic w sposób, który do tej pory był niemożliwy. Genua z drona to wyjątkowe przeżycie i niezapomniane wspomnienia, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Domy na Cyprze Północnym - raj dla miłośników słońca i błękitnego morza!

Zobacz również: Amalfi i Salerno

Brak komentarza

    Komentarz