Polska / Śląskie

Dawid Podsiadło – koncert w Chorzowie, magia!

Dawid Podsiadło, jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków, zakończył swoją tegoroczną trasę koncertową na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Znowu to zrobił, podobnie jak w 2022 roku tak i teraz bilety sprzedały się w godzinę. Sobota, 22 czerwca 2024 roku, była wyjątkowym dniem dla 100 000 tysięcy fanów, którzy zebrali się, aby doświadczyć niezapomnianego występu tego młodego artysty. Koncert rozpoczął się o godzinie 21:15 oferując publiczności pełne spektrum twórczości Podsiadły.

płomienie na koncercie w Chorzowie

Goście specjalni na scenie

Koncert – magia! Niesamowite efekty, scena 360 stopni, obrotowa a na niej non stop coś się działo.

Podczas tego wieczoru na scenie nie zabrakło niespodzianek. Dawid Podsiadło zaprosił do wspólnego występu kilku wybitnych artystów, którzy dodali wyjątkowego kolorytu całemu wydarzeniu.

Artur Rojek – stały gość na koncertach Podsiadły, znów pojawił się na scenie, aby wykonać razem z nim legendarną piosenkę Myslovitz „Długość dźwięku samotności”. Ich wspólny występ poruszył serca wielu fanów, przypominając o emocjonalnym bogactwie polskiej muzyki.

Kaśka Sochacka – zaśpiewała wraz z Dawidem swój hit „Niebo było różowe”. To delikatne i melancholijne wykonanie było jednym z najbardziej pamiętnych momentów wieczoru.

Ralph Kamiński – wspólnie z Podsiadłą zaśpiewali utwór „Kosmiczne energie”. Ich duet emanował niezwykłą energią i harmonią, wzbudzając entuzjazm wśród zgromadzonej publiczności.

Kortez – razem z Dawidem wykonał utwór „Hej wy”, co było jednym z najbardziej wzruszających momentów tego koncertu.

Kortez utwór Hej wy w Chorzowie

Przekrój twórczości Podsiadły

Na stadionie w Chorzowie usłyszeliśmy przekrój całej kariery Dawida Podsiadły. Wśród utworów znalazły się zarówno największe przeboje, jak i nowe kompozycje z najnowszej płyty „Lata dwudzieste”.

Dawid Podsiadło w Chorzowie

Największe hity

Podczas koncertu usłyszeliśmy takie hity jak:

 • „Małomiasteczkowy” – piosenka, która stała się hymnem dla wielu fanów.
 • „Nieznajomy” – jeden z najbardziej emocjonalnych utworów Podsiadły.
 • „Nie ma fal” – dynamiczny kawałek, który zawsze porusza publiczność.
 • „Trójkąty i kwadraty” – utwór, który zyskał ogromną popularność i stał się jednym z znaków rozpoznawczych artysty.
Koncert Dawid Podsiadło, konfetti

Nowe utwory

Nie zabrakło również nowych kompozycji z płyty „Lata dwudzieste”. Wśród nich znalazły się:

 • „Tazosy” – otwierający koncert utwór, który natychmiast wprowadził publiczność w wyjątkowy nastrój.
 • „Post” – refleksyjna kompozycja, która skłania do przemyśleń.
 • „Blant” – utwór pełen energii i żywiołowości.
 • „To co masz ty” – jeden z najbardziej poruszających momentów wieczoru.
 • „Diable” – dynamiczny i pełen pasji kawałek.
 • „Mori” – utwór, który zapadł w pamięć wielu fanów.
 • „Milenium” – zamykający koncert, pozostawiający niezapomniane wrażenia.
Koncert Dawid Podsiadło w Chorzowie 2024

Technologiczne zaskoczenie

Jednym z najbardziej interesujących momentów koncertu było połączenie na żywo z Warszawą. W trakcie występu Dawida Podsiadły, Taco Hemingway, który miał swój koncert na Stadionie Narodowym, połączył się z nim za pomocą technologii, umożliwiając fanom doświadczenie jednoczesnego występu obu artystów. To innowacyjne rozwiązanie wzbudziło ogromne zainteresowanie i pokazało, jak nowoczesna technologia może wzbogacić doświadczenia koncertowe.

Koncert Dawid Podsiadło w Chorzowie

Podsumowanie trasy koncertowej

Dwa koncerty na Stadionie Śląskim w Chorzowie zakończyły tegoroczną trasę stadionową Dawida Podsiadły. Wcześniej artysta występował m.in. w Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, zawsze gromadząc ogromną publiczność. Koncerty te odbywały się na specjalnej scenie 360 stopni, którą Dawid przetestował podczas rekordowego koncertu na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie zebrało się aż 80 tysięcy fanów.

Koncert Dawid Podsiadło w Chorzowie

Rekord frekwencji – 100 000

Mimo że koncert na Stadionie Narodowym był rekordowy, koncerty na Stadionie Śląskim miały szansę pobić ten wynik. To świadczy o nieustannie rosnącej popularności Dawida Podsiadły i jego niezaprzeczalnym talencie, który przyciąga tłumy fanów.

Podsumowanie

Koncerty Dawida Podsiadły to zawsze wydarzenia pełne emocji, niespodzianek i muzycznych doznań na najwyższym poziomie. Sobota, 22 czerwca 2024 roku, była tego doskonałym przykładem. Artysta, wraz z zaproszonymi gośćmi, stworzył niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Brak komentarza

  Komentarz

  error: Treść jest zabezpieczona!!